06.05.2014. Upućen dopis gradonačelniku i svim gradskim vijećnicima o poslovanju Javne ustanove za upravljanje Park - šumom Marjan

Srđan Marinić i Duška Boban, članovi Društva Marjan i ujedno i predsjednik i članica Upravnog vijeća Javne ustanove za upravljanje Park - šumom Marjan 06.05.2014. uputili su dopis gradonačelniku i svim gradskim vijećnicima o poslovanju Javne ustanove za upravljanje Park - šumom Marjan. U dopisu su obrazložili razloge povlačenja prijedloga imenovanja Roberta Koharevića za ravnatelja Javne ustanove za upravljanje Park - šumom Marjan, kao i sumnje na nepravilnosti u poslovanju Javne ustanove zbog čega je zatražena neovisna revizija kompletnog poslovanja Javne ustanove od osnivanja pa do dana upućivanja dopisa. Tekst dopisa možete pročitati ovdje.

Prilog 1
Prilog 2
Prilog 3
Prilog 4
Prilog 5
Prilog 6
Prilog 7
Prilog 8
Prilog 9